Твоє волосся не повинно заважати добре проводити час.

Протягом 40 років ми працювали над тим, щоб допомогти жінкам миттєво отримати чудове волосся. Тому ми розробили ряд продуктів які можна використовувати між миттям голови для миттєвої свіжості волосся.

Яким би не був твій стиль, тип або колір волосся, у нас є продукт саме для тебе.

Протягом 30 років Батіст є сухим шампунем №1 у Великобританії, пропонуючи споживачам найшвидший та простий спосіб виглядати чудово. З нашими ароматами волосся пахне також чудово як і виглядає. Таким чином, щоб не відбувалося в твоєму житті, на виході твоє волосся пахне квітами, вишнею або тропіками.

 

В основі всіх сухих шампуней Батіст - інноваційна крахмальна формула, яка "не потребує води". Пристосовуючись до потреб твого волосся, він орієнтується на надлишки олії та жиру, допомагаючи усунути їх біля коріння. Це дає тьмяному, млявому волоссю красу, яку воно заслуговує без води. Просто розпороши, помасажуй та уклади!

Ми пишаємося тим, що створюємо якісний інноваційний продукт, яким користуються мільйони споживачів більш ніж в 60 країнах світу. Батіст завжди прагне створювати продукти, які безпечні у використанні: всі наші продукти відповідають європейським нормам. Ми проходимо сувору процедуру тестування, перш ніж вивести який-небудь продукт на ринок. Це включає в себе відправку наших продуктів в незалежні лабораторії, які проводять поглиблені оцінки безпеки і клінічні патч-тести. Всі наші продукти сертифіковані як безпечні.

Офіційний дистриб'ютор Batiste в Україні компанія Арiкол